English

KaliteBaz Elektronik, ISO-9001 Kalite Sistem Belgesi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti & Şikayet Yönetimi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı & Güvenlik Yönetim Sistemi belgelerine sahibizne sahiptir.


Kablo grupları, lehimleme ve fason gibi ürünlerimiz için IPC / WHMA-A-620 standartlarına uygun üretimler gerçekleştirilmektedir.

Tüm üretim hatlarımız aşağıdaki IPC standartlarına uygun olarak üretilmektedir.
IPC-A-610 Elektronik Montajların Kabul Edilebilirliği
IPC J-STD-001 Lehimli Elektrik ve Elektronik Montajlar için Gereksinimler
IPC WHMA-A-620 Kablolama Seti Onay Gereksinimleri


Kalite Anlayışımız


Kalite, sadece üründe değil hizmette ve daha önemlisi yönetimde de olmalıdır.

Kaliteli olmak ve sonrasında mutlaka kaliteli olarak “algılanabilmeyi” başarmak önceliklerimizdendir.

Sürdürülebilir olmalı. Binlerce ürünün arasında gözden kaçabilecek tek bir hatalı ürün bu algıyı yok edebilir. Düzeltmek için de paraya değil zamana ihtiyacımız olacaktır. Bu yüzden ne kadar büyürsek büyüyelim bunu düzeltmek için herkesle eşit şartlara sahip olacağız: zamana.

Kalite maliyetlidir ama alıcı için de ulaşılabilir olmalı. “sıfır hata” hedefi ile yüksek kalitede, düşük maliyette, hızlı ve daha pratik çözümler sunarak bunu sağlamayı amaçlıyoruz.

Daha çok kazanabilmek adına esneklik göstererek değil, algıyı oluşturabilmek için prensip haline getirdik ve ürünlerimizden/hizmetlerimizden gurur duyuyoruz. Çünkü kalite esnekliği asla kabul etmez.

Kalitemiz ne olursa olsun sürekli gelişmek zorundayız, aksi halde sıradanlaşırız. Çünkü kalite aynı zamanda sürekli gelişmek demektir.